HAKKIMIZDA

2000 Yılında Fırat KAYACI tarafından Ankara Kızılay’da kurululan AWT Bilişim ve Teknoloji Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında İstanbul Şişli Şubesini, 2015 yılında İzmir Menders Teknopark’a ARGE Merkezini açarak  hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

2000 yılında kurduğumuz firmamız, bugüne kadar firmasını internette görmek isteyen yüzlerce şirkete destek verdi. Kuruluşumuzdan bugüne ve daha öncesinden edindiğimiz bilgi, deneyim ve becerilerimizi kullanarak profesyonel bir şekilde hizmet sağlıyoruz.
Biz, firmasının satışlarını arttırmak, reklamını yapmak, kurumsal kimlik oluşturmak isteyen şirket sahipleri için website tasarımı, arama motoru optimizasyonu, Google Ads ve sosyal medya reklamcılığı yapan bir dijital medya firmasıyız.

Bugüne kadar birçok kurumsal websitesi yaptık, sosyal medyanın büyük gücünü kullanarak birçok büyük firmanın tanınmasını sağladık, Google Adwords reklam hizmeti ile birçok firmanın satışını, bilinirliğini arttırdık ve bu hizmetleri vermeye devam ediyoruz…

AWT, mobil uyumlu kurumsal web siteleri, proje bazlı özgün tasarım web siteleri, e-ticaret siteleri, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama, mobil yazılım, web yazılım, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerini uzman personeliyle sağlamaktadır. Türkiye’nin önde gelen kurum ve firmalarına başarılı projeler sunmuş olan ajansımız, AR-GE alanında İzmir Teknopark’ta devlet destekli “Güvenlik Kontrol Sistemleri Projesini” tamamlamıştır.

 

TOP